Yılmaz Oto Kaporta ve Boya İskenderun

Erkan Gürkan

Admin
Yetkili Kişi
#1
Yılmaz Oto Kaporta ve Boya Ltd. Şti. İsknederun
Adres:
Tayfur Sökmen Bulvarı Sanayi Sitesi No:115 İskenderun / Hatay
Yetkili: Semir GÜRKAN
Yetkili Telefonu: 0538 551 73 50
Yetkili: Ahmet ZEMZEM
Yetkili Telefonu: 0532 520 31 40
Tel: 0326 616 36 46
Fax: 0326 615 04 74
E-mail: yilmazkaportaboya@hotmail.com
Anlaşmalı Sigorta Şirketleri: Axa Sigorta, HDI, Liberty Sigorta, Halk Sigorta, Allianz, Eureko Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Sampo Japan Sigorta

 

Dosyalar

Son düzenleme:

Erkan Gürkan

Admin
Yetkili Kişi
#2
Toz, çamur, asit yağmurları, güneş ultraviyole ışınlar, böcek ve kuş pislikleri, araç yıkama esnasında Kullanılan kalitesiz deterjan ve kalitesiz yıkama fırçası, kalitesiz bez ile kurulamanın araç boyası üzerinde oluşturduğu tahrip edici etki boya korumanın önemini arttırmaktadır. Birinci kalite boya koruma ürünlerimiz ile aracınızın yüzeyini komple koruma altına almış olursunuz.
Olumsuz hava koşullarının, güneş ultraviyole ışınlarının, toz çiziklerinin, böcek ve kuş pisliklerinin vs. boya üzerinde yol açtığı zararı boya koruma ile en aza seviyeye indirerek maksimum 12 ay süresince kalıcı etkin bir koruma sağlar.
Önerimiz ise her 6 ayda bir boya koruma yaptırılmasıdır.
 

Erkan Gürkan

Admin
Yetkili Kişi
#3
Yılmaz Oto Kaporta ve Boya, Kaporta ve Boya konusunda uzun yılların verdiği tecrübe ve birikim ile oto kaporta ve boya sektöründe tanınır firmaların başında gelir. Bu güven ile müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Teknolojik olan makinalar ve el aletleriyle çalışan deneyimli ustalarımız, aracınızız orjinalliğini koruyarak en iyi şekilde onarır.
 
Yukarı