Venüs Cafe Çok Sayıda Davetlinin Katılımı İle Hizmete Girdi

Nikator

Admin
Yetkili Kişi
VENÜS CAFE SAMANDAĞ’DA HİZMETE GİRDİ

İlçemiz Ahmet Yesevi Caddesi, Postane civarında bulunan, Muhterem Akdağ’ a ait Venüs Cafe Restaurant görkemli bir törenle hizmete girdi. Venüs Cafe 3 katlı olup ferah, nezih ve herkesin rahatlıkla oturacağı bir ortama sahip.

Açılış törenine Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı, Hatay Eski Milletvekili Refik Eryılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, Samandağ Esnaf Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz, SATİYAD Başkanı Tahsin Boğday, İyi Parti İlçe Başkanı Seyran Miçooğulları, CHP İlçe Eski Başkanı İbrahim Aydoğan ve çok sayıda davetli katıldı.

venüs cafe  (2).jpg
venüs cafe  (2).jpg


Açılış sırasında Belediye Başkanı Mithat Nehir açılan her işyerinin yeni bir istihdam kapısı olduğunu, bu güzel mekanı ilçemize kazandıran girişimci esnafımız Muhterem Akdağ’ı kutlayarak, bol kazanç diledi.

Cafe sahibi Akdağ, Samandağ halkına en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçladıklarını belirterek aynı zamanda bir istihdam alanı yaratmayı düşündüklerini belirtti. Akdağ “ Üç katlı mekanımız özel asansörlüdür. Açılır kapanır tavanlı bölümlerimizde müşterilerimiz Samandağ’ ın manzarasını izlerken nargile keyfini de yaşayabilecekler. Cafemizde soğuk, sıcak ve alkollü içecekler, ayrıca fast food, pizza çeşitlerimiz, kiremitte et ve tavuk sote, lezzetli pasta çeşitlerimiz, diğer zengin menümüz deneyimli eleman kadromuzla Samandağ Halkına hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Açılışımıza teşrif eden herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Açılışın ardından Hatay Lora organizasyon tarafından hazırlanan ikramlar davetlilere sunuldu.
 

Dosyalar

Yukarı