Vali ATA İlçemizden Ayrıldı

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi
Vali ATA’dan Arsuz ‘ a Veda Ziyareti…06.11.2018

Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile ilimizden ayrılacak olan Hatay Valimiz Sayın Erdal ATA, veda ziyaretleri kapsamında İlçemizi ziyaret etti.


Arsuz Kaymakamlığını ziyaret eden Vali ATA, Kaymakam Musa SARI ve Kurum amirleri tarafından karşılandı.

Sıcak bir sohbet eşliğinde gerçekleşen ziyarette “Hatay’dan edindiği güzel dostluklar ve güzel anılarla ayrılacağını ifade eden Vali ATA Hatay’da çalışmaktan ve Hataylılara hizmet etmekten büyük bir mutluluk duyduğunu” belirtti.

arsuz (6).JPG


Vali ATA’ ya gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden Kaymakam SARI; " yaklaşık 2 yıldır mahiyetlerinde görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu , şahsıma ve ilçeme verdikleri destek için şükranlarını sunduğunu ve ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek ;bundan sonraki meslek hayatı ve yaşamında Sayın Valimize başarı ,sağlık ve mutluluklar diliyorum" dedi.


Vali ATA Kaymakamlık ziyaretinin ardından Kaymakam SARI ile birlikte Arsuz Belediyesine geçerek Arsuz Belediye Başkanı Nazım CULHA ‘yı makamında ziyaret ettikten sonra ilçemizden ayrıldı.

arsuz (3).JPG


“Bu e-posta mesajı ve onunla iletilen tüm ekler sadece yukarıda isimleri belirtilen kişiler ya da kuruma özel olup, özel bilgiler içerebileceği gibi gizlilik yükümlülüğü de taşıyor olabilir. Mesajın yetkili alıcısı veya alıcısına iletmekten sorumlu kişi değilseniz, mesaj içeriğini ya da eklerini kullanmayınız, kopyalamayınız, yaymayınız, başka kişilere yönlendirmeyiniz ve mesajı gönderen kişiyi derhal e-posta yoluyla haberdar ederek bu mesajı ve eklerini herhangi bir kopyasını muhafaza etmeksizin siliniz. Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı bu mesajın içeriği ile ilgili olarak hiçbir hukuksal sorumluluğu kabul etmemektedir. Bu mesajda ve ekindeki dosyalarda bulunan tüm fikir ve görüşler sadece adres yazarına ait olup, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığının resmi görüşünü yansıtmamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı e-posta içeriğine yetkisiz olarak yapılan müdahaleden, e-postanın zararlı yazılım içermesi ve/veya bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu değildir.”
 

Dosyalar

Yukarı