Seyfi Dingil İskenderun’a Yeni Atanan Kaymakam İskender Yönden’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Nikator

Admin
Yetkili Kişi
İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’DEN KAYMAKAM YÖNDEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil İskenderun’a yeni atanan Kaymakam İskender Yönden’ hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

seyfi dingil (2).jpg


HER ZAMAN İLETİŞİM HALİNDE OLACAĞIZ

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e yeni görevlerinde başarılar dileyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” İskenderun’a hoş geldiniz. İnşallah sizlerle birlikte çok güzel projelerin ve hizmetlerin altına imzamızı atacağız. Sizinle birlikte İskenderun’umuzu bir adım daha ileriye taşıyacağımıza canı gönülden inanıyorum. Halka hizmet noktasında sürekli iletişim halinde olacağız. İskenderun’umuza tekrar hoş geldiniz diyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz” diye konuştu.

AMACIMIZ HALKIMIZA EN İYİ HİZMETİ VERMEKTİR

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise “İskenderun’da görev yapacak olmaktan dolayı çok mutluyum. İnşallah bundan sonra da daha büyük hizmetler için birlikte çalışacağız. Devletin vermiş olduğu hizmetleri hep birlikte yürüteceğiz. Her yönü ile güzel bir şehirde sizlerle birlikte görev yapacak olmaktan çok mutluyum. Hepimizin amacı halkımıza en iyi hizmeti vermektir” dedi.

seyfi dingil (3).jpg


Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken Kaymakam Yönden ve Belediye Başkanı Seyfi Dingil kent hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
 
Yukarı