Samandağ Yolları Kış İçin Daha Güvenli Hale geldi

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi

SAMANDAĞ BELEDİYESİ KIŞA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI​

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçeye yeni yollar kazandırıp, mevcut yolları yenileyerek ulaşımı daha konforlu ve güvenli hale getirmek için ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri ekipleri, kış aylarında vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için çalışmalarını hızlandırdı.

6 kasım fen işleri  (3).jpeg


Mesai saati gözetmeksizin çalışmalarını gerçekleştiren Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri Kurtderesi Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeni Mahalle, Mızraklı Mahallesi, Tomruksuyu Mahallesi, Çiğdede Mahallesi, ve Cemal Gürsel Mahallesi’ne çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Bulut; “ Belediye Başkanımız sayın Mithat Nehir’in öncülüğünde merkez – kırsal ayrımı yapmaksızın bütün mahallelerimizde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bugün itibarı ile Fen İşleri Müdürlüğümüzce Kurtderesi Mahallesi Berrak Sokak’ta yol dolgu ve tesviye çalışması yapılıyor. Yeşilköy Mahallesi’nde yol dolgu çalışması yapılıyor. Yeni Mahalle’de temizlik ve tesviye çalışması yapılıyor.Mızraklı Mahallesi’nde parke sökme çalışması devam ediyor. Tomruksuyu Mahallesi’nde yol açma çalışması tamamlandı. Çiğdede Mahallesi Mehmet Aslan Caddesine bağlanan ara sokakta yol çalışması yapıldı. Cemal Gürsel Mahallesi Adana Sokak civarında yol çalışması yapıldı. Vatandaşlarımızın refahı ve güvenli ulaşım sağlamaları için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” İfadelerine yer verdi.
 
Yukarı