Nikator

Admin
Yetkili Kişi
Samandağ Belediyesi Ekiplerinden Koordineli Çalışma

Samandağ Belediyesi ekipleri, vatandaşlara daha iyi hizmet edebilmek için koordineli çalışmalar gerçekleştiriyorlar. Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri koordineli bir şekilde Samandağ’ın girişinde temizlik ve yol genişletme çalışmalarını gerçekleştiriyorlar.

samandağ1.jpg


Yapılan çalışmalarla ilgili Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “ Belediye Başkanımız sayın Av. Refik Eryılmaz’ın talimatları ile ilçemiz girişinde Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizce çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

samandağ2.jpg


Daha temiz, daha refah ve daha yaşanabilir bir Samandağ için çalışmalarını gerçekleştiren ekiplerimiz, Samandağ’ın girişindeki kötü görüntüyü ortadan kaldırarak yol genişletme ve temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Yapılan çalışmalar ile ilgili Karayolları ile de görüşmelerimiz devam ediyor. Karayollarının onay vermesi durumunda çalışmanın yapıldığı bölgede sağlı sollu kaldırım çalışması yapılacak. İlçemizin güzelliği ve vatandaşlarımızın refahı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Daha güzel ve daha yaşanabilir bir Samandağ’ı birlikte inşa edeceğiz.” İfadelerine yer verildi.
 
Yukarı