Saadet Partisi Hatay Belediye Başkan adayları seçim çalışmalarını Antakya’da sürdürdü

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
Bizim kaygımız gelecek nesillere daha güzel bir Hatay bırakmak

Esnafımız ve gençlerimiz değişimden yanaSaadet Partisi Hatay Belediye Başkan adayları seçim çalışmalarını Antakya’da sürdürdüSaadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız, GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, İl Başkanı Mustafa Eğe, Antakya Belediye Başkan Adayı F. Serdar Özal, Yayladağı Adayı Serkan Uğraş ve partililer, Antakya’da Sebze hali esnafı, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ziyareti ve Özal ailesinin cenaze merasiminin ardından, Yayladağı Spor’a forma desteğinde bulundu.Esnafın şikâyetlerini dinleyen Saadet Partisi Büyükşehir Adayı Yıldız ve GİK üyesi Doç. Çalışkan
Projelerinden bahsederek esnafın desteklerini beklediklerini özellikle esnafın ve gençlerin bir değişimin olması gerektiğinden yana olduğunu her gittikleri yerde gördüklerini ifade etti.

5865


YILDIZ: İKTİDARIN KOLTUK BEKASI KAYGISI VARAv. Ahmet Yıldız, Biz, ülkede bir beka sorunu değil, iktidarın koltuk sevdasını bir beka sorunu haline dönüştürdüğünü görüyoruz. İktidarın koltuk bekası kaygısı var, Bizim kaygımız ise; gelecek nesillere daha güzel bir Hatay bırakmak” dedi.ÇALIŞKAN: DENENMEMİŞİ DENEME ZAMANIDoç Dr. Necmettin Çalışkan da “Yıllardır Hatay’ı çöpten, çamurdan, kokudan kurtaramayanlar, şimdi tekrar yetki verin kurtaralım diyor. Şimdi değişim zamanı ve denenmemişi deneme zamanı. Saadet kadroları güvenilir, hak yemeyen, adaletli, işi ehline veren kadrolardır. Sizi hiçbir zaman aldatmayacaktır” diye konuştu.
 
Yukarı