Proje Yazma ve Yönetimi Eğitimi Samandağ'da

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi
PROJE YAZMA VE YÖNETİMİ EĞİTİMİ BAŞLADI

Samandağ Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından 8 oturumda gerçekleşecek olan ‘Proje Yazma ve Yönetimi Eğitimi’ isimli eğitim başladı.

Samandağ Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından 8 oturumda gerçekleşecek olan Proje Yazma ve Yönetimi Eğitimi’ isimli proje eğitiminin ilk oturumu Pazartesi günü saat 09:00’da Samandağ Belediyesi Meclis salonunda başladı. Eğitim DOĞA-KA tarafından gelen proje eğitmeni sayın Mustafa Emre NAKIŞ tarafından verildi.

Proje Yazma ve Yönetimi Eğitimi (1).jpg


Samandağ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada “Proje Kavramının tanımlanması ve proje aşamalarının öğretilmesi, fikirlerin belirli bir düzende raporlanması-düzenlenmesi işinin öğretilerek daha güçlü bir şekilde yurt içindeki ve yurt dışındaki çeşitli hibe programlarına başvuruların yapılması, ilçemiz ve ilimizin kalkınmasına katkı sağlaması amacıyla proje hayata geçecek. Bu çerçevede Eğitimler 8 oturum sürecek olup Samandağ Belediyesi ile beraber Samandağ Kaymakamlığı, Samandağ İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Samandağ İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kurumlardan toplam 16 personele eğitim verilecek.”

Proje Yazma ve Yönetimi Eğitimi (2).jpg
 
Yukarı