Pony Club Şehrimize Geliyor

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
HATAYLI ÇOCUKLARA HAYVAN SEVGİSİ AŞILANDI

Hataylı çocuklar, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Jokey Kulübü iş birliği ile hazırlanan ‘Pony Club Şehrimize Geliyor’ etkinliği kapsamında şehrimize gelen Pony cinsi atlara binmenin mutluluğunu yaşadılar.
Geleceğimizin mimarı olan çocukların kültürel ve fiziksel gelişimine katkı sunmak amacıyla birçok etkinliği miniklerin beğenisine sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğündeki HBB ekipleri, eğlenceli bir etkinliğe daha imza atarak çocukların yüzünü güldürdü.

Pony Club Şehrimize Geliyor (1).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (2).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (3).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (4).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (5).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (6).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (7).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (8).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (9).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (10).jpgPony Club Şehrimize Geliyor (11).jpg

AİLELERDEN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Antakya Atatürk Parkı’na çocuklara hayvan sevgisi aşılamak amacıyla gerçekleştirilen etkinliğe yoğun ilgi gösteren minik hayvan severler hem atları yakından görmenin hem de ve at binerek gezinti yapmanın mutluluğunu doyasıya yaşadı. Çocuklarının bu eğlenceli anına tanık olan aileler, farkındalık yaratacak etkinliğe vesile olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini iletti.
 
Yukarı