Oto Rapor İskenderun Ekspertiz

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Otorapor, her marka 2.el otomobile Oto Ekspertiz Raporu düzenleyen Türkiye'nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal Oto Ekspertiz Servisleridir. Otorapor sadece 2.el Oto Ekspertiz Raporu düzenler. Otorapor tamir ve bakım yapmaz, oto alım-satım yapmaz, komisyonculuk yapmaz. Hiçbir kurum ve kuruluşla anlaşması yoktur. Tamamen Bağımsız Tarafsız Oto Test Computest ve Ekspertiz Merkezidir. Otorapor satın alacağınız 2.el otomobili paketlere göre ayırıp her bütçeye uygun Oto Ekspertiz paketleri sunar. 101 nokta Oto Ekspertiz'den 501 nokta Oto Ekspertize kadar tüm paketleri merkezlerimizde yaptırabilirsiniz. GÜVENMEK İYİDİR. OTORAPORLAMAK DAHA İYİDİR. Adres: Tayfur Sökmen Cad. No:12 Sanayi Girişi İskenderun/Hatay Tel: 0326 616 12 12
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Garanti veren tek firmayız. Ucuz ve merdiven altı ekspertizler ise size sadece o anlık veya 24 saatlik rapor verir. OTORAPOR ise aracınızın garantisini verir...

Adres: Dumlupınar Mah. Tayfur Sökmen Cad. No:12 İskenderun/Hatay
Tel:0326 616 12 12
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Otorapor ve TüV Saarland güçlerini birleştirdi. Profesyonel ekipler, teknolojik ekipmanlarla aracınızı OTORAPORlar, sizi olası masraflara ve hilelere karşı korur.
Adres: Dumlupınar Mah. Tayfur Sökmen cad. No:12 İskenderun
Tel: 0326 616 12 12
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
TUV&OTORAPOR GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ 22 il 60 şube ile TUV onaylı yeni nesil ekspertiz boya kaporta ve motor mekanik garantili (sözde değil ) garanti poliçeli ekspertiz sadece OTORAPORDA Ankara Şaşmaz konum ve bilgi
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
TüV Saarland işbirliği ile OTORAPORlayın ikinci eldeki tüm riskleri sıfırlayın.
İskenderun OTORAPOR oto ekspertiz servislerinde aracınızın ekspertizini yaptırın,Rahat edin.
Tel:0326 616 12 12
Adres: Tayfur Sökmen Cad. No:12 Sanayi Girişi.
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
OTORAPOR bağımsızlığı uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanmış, Türkiye 'nin ilk Kalite Sertifikalı oto ekspertiz kuruluşudur.
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
“İkinci el araç almak Otorapor'la artık çok kolay”.Yapmanız gereken tek şey; otorapor.com adresimizden en yakın şubemize ulaşmak, istediğiniz paketi seçmek ve satın almayı düşündüğünüz aracı Otorapor Ekspertiz Merkezimize yönlendirmek..
“Siz gelmeden biz tarafsız ve bağımsızca ekspertiz yapıyor, sizlerle PDF olarak paylaşıyor ve siz raporları incelerken bizde size aracı anlatıyoruz. Aracın durumu beklentinizin dışında ise zamanınız ve yolda harcayacağınız paranız cebinizde kalıyor. Detaylı bilgi için bayilerimizi arayabilir, hızlı ve güvenilir şekilde destek alabilirsiniz.
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Aracınızın Beyin testini periyodik olarak yaptırmanız, yakın zamanda çıkacak olan arızaların önüne geçmenizi sağlayacaktır. Aracınız için bir nevi Check-up olacak, sağlık durumu bilmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden OTORAPOR oto ekspertiz iskenderun sizler için aracınızın herşeyine bakar.
Adres: Tayfur Sökmen Cad. No:12 Sanayi Girişi İskenderun
Tel:0326 616 12 12
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Merdiven altı işletmeler sizi yanıltır/aldatır. Siz siz olun OTORAPOR latmadan otomobil almayın.
Adres: Dumlupınar Tayfur Sökmen cad. No:12 İskenderun/Hatay
Tel:0326 616 12 12
 
Yukarı