Oto Rapor İskenderun Ekspertiz

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
OTORAPOR oto ekspertiz servisleri İskenderun şubesi;
Güven verir, alacağınız aracın tüm detaylarını inceler, almadan önce bilmenizi sağlar.
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
MERDİVEN ALTI VE UCUZ EKSPERTİZLERE DİKKAT EDİN!!! SADECE CEBİNİZDEN PARANIZI ALIR!!! DEVLET ONAYLI VE GARANTİLİ TEK EKSPERTİZ SERVİSİ OLAN OTORAPOR SİZİ VE CEBİNİZİ KORUR...
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Otorapor oto ekspertiz güvencesi ile garantili araç alın. 1ay/1000km Mapfre sigorta garantili GoldPlus oto ekspertiz raporu sizi ikinci elin risklerinden korur.
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Merdiven altı işletmeler sizi yanıltır/aldatır. Siz siz olun OTORAPOR latmadan otomobil almayın. OTORAPOR İskenderun 0532 623 35 66
Devlet Onaylı tek ve ilk ekspertiz servisleri.
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
İnce eler sık dokuruz. Aracınızı en ince ayrıntısına kadar inceler, TüV Saarland işbirliği ile Otoraporlarız. OTORAPOR oto ekspertiz servisine gelin. lütfen randevu alınız. Tel:0326 616 12 12
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Şehir dışından araç almak gözünüzü korkutmasın. Siz gelmeden aracınızın ekspertizini yapıp raporlayalım. Araç istediğiniz gibiyse o zaman İskenderun oto ekspertize OTORAPOR'a gelin.
Gönül rahatlığıyla, sürprizlerle karşılaşmadan ikinci el aracınızı teslim alın.
Adres: Dumlupınar mah. Tayfur Sökmen Cad.no:12 İskenderun/hatay
Tel:0326 616 12 12
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
OTORAPOR Oto İskenderun Ekspertiz Servisi olarak ustalarımızın teknik bilgisi, geniş makine parkurumuz ve dinamik yönetici kadromuz ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak vermiş olduğumuz hizmet ile sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olan oto ekspertiz firmasıyız.
Birçok kişi araç alım-satımı yaparken çeşitli sorunlarla karşılaşmaktadır. Taraflar arasındaki anlaşmazlıkların çoğu araçta boya olup olmadığı, teknik bir arızasının olup olmadığı, donanımsal açıdan aracın yeterli olup olmadığı, aracın genel bir bakım, kaza, tamir ve onarım gibi işlemlerden geçip geçmediği konusunda anlaşmazlıklar olabilmektedir. Bu noktada destek alınması ve bilirkişi görüşlerine başvurulması gereken Otorapor oto İskenderun ekspertiz tüm anlaşmazlıkları çözüme kavuşturmak, 501 nokta tarafsız bağımsız expertiz raporu ve araçtaki her türlü teknik bilgileri en iyi expertiz şeklinde sunma görevini üstlenir. OTORAPOR OTO İSKENDERUN EKSPERTİZ ile, aracını satmak ya da yeni araç almak isteyen kişinin aklındaki sorular yanıt bulmaya başlayarak, sağlıklı bir alım-satım işlemi gerçekleşmektedir. OTORAPOR OTO İSKENDERUN EKSPERTİZ bilgisayar destekli cihazlar ile teknik aletler kullanarak, araçlar üzerindeki tüm incelemeleri yapmaktadır. Otomobil ekspertiz için kaliteli ve profesyonel çalışma isteyenler için OTORAPOR OTO İSKENDERUN EKSPERTİZi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
OTORAPOR oto ekspertiz iskenderun şubesi aracınıza DEĞER katar, GÜVEN verir.
OTORAPOR servislerine gelin aracınızı rahat satın, bilerek alın!!!
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Muayeneye gitmeden önce aracınıza muayene öncesi kontrol yaptırınız. Muayene öncesi kontrol sizi hem masraftan, hemde zamandan kazanmanızı sağlar. OTORAPOR oto ekspertiz iskenderun servisimize gelin,sizlere yardımcı olalım.
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Araç alırken veya satarken güven duyacağınız tek yer OTORAPOR oto ekspertiz olmalı. Devlet onaylı ve garantili tek ve ilk ekspertiz servisi OTORAPOR'lardır.
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Yahu nasıl boya olur!!! Ben bu aracın ilk sahibiyim! dememek için, mutlaka aracınızın ekspertizini ihmal etmeyin.
Adres: Tayfur Sökmen cad. No:12 (sanayi Girişi)
İskenderun/Hatay
Tel: 0326 616 12 12
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Hayallerinizdeki araçlara ulaşmanın tek yollu OTORAPOR oto ekspertiz servislerden geçmektedir. OTORAPOR oto ekspertiz servisleri; yüksek teknolojik cihazlar ve en iyi ustaların bir araya gelmesiyle oluşan topluluktan ibarettir. Bizi diğer ekspertizlerden faklı kılan özellikten sadece bir tanesidir. O yüzden aracınız başka yerde ekspertizi olsa da OTORAPORLAMADAN araç Almayın/Satmayın....

Adres: Tayfur Sökmen Cad. No:12-Sanayi Girişi İskenderun/Hatay
Tel: 0326 616 12 12
 

Mehmet DURGUN

Aktif Üye
Oto ekspertiz ehil olmayan kişilerce yapılırsa sizi hayal kırıklıklarına uğratır. Otorapor sizi tüm hilelerden korur aracın durumunu en ince detayına kadar raporlar.
 
Yukarı