Muhtarlardan İbrahim Gül'e Makamında Ziyaret

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi
Muhtarlardan Belediye Başkanı İbrahim Gül'e, Hayırlı Olsun Ziyareti.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde kıymetli vatandaşlarımızın oylarıyla seçilerek göreve gelen muhtarlarımız Belediye Başkanımız İbrahim Gül'ü makamında ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

ibrahim gül (2).jpg


Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Gül, "Demokrasimizin temel taşı denilebilecek bir öze sahip olan siz muhtarlarımız, bizim mahallelerimizdeki gözümüz kulağımızsınız, vatandaşlarımızın taleplerini ilk ağızdan öğrenip yetkili mercilere ileten ve bunu yaparken de çözüm noktasında sonuna kadar takip eden seçilmişlersiniz.

ibrahim gül (1).jpg


Rabbimin ve vatandaşlarımızın desteğiyle böylesine özel bir göreve gelerek büyük bir sorumluluk aldık. Sizlerle beraber dur durak bilmeden çalışarak, vatandaşlarımızın desteğini kara çıkarmayacağız. Rabbim beni ve siz kıymetli muhtarlarımızı yapacağımız çalışmalarda mahcup etmesin." İfadelerini kullandı.


ibrahim gül (3).jpg

Ziyarete gelen muhtarlarımız ise, Belediye Başkanımız İbrahim Gül'e hayırlı olsun dileklerini ileterek, "Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamak, kamu ve yerel yönetimlerce gerçekleştirilen hizmetlerle buluşması görevini üslenen bizlere bu görevi layık gören vatandaşlarımıza öncelikle teşekkürlerimizi sunuyoruz ve siz kıymetli Belediye Başkanımızla beş yıl boyunca omuz omuza çalışacağımızı buradan beyan ederek, yeni görevinizde başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandılar.
 
Yukarı