Mete Aslan seçim çalışmaları ve duyuruları

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
Esnafımız ve halkımızla kucaklaşmaya devam ediyoruz. Bizlere gönlünü açan; ilgisini ve sevgisini eksik etmeyen herkese teşşekür ederim.
Biz İskenderunuz...
 

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
İSKENDERUN İTTİFAKI olarak bizlere gönlünü açan,fikir alıverişi yapan ve getirebileceğimiz çözümleri dinleyen başta Yuvam Sitesi sakinleri olmak üzere herkese teşekkür eder,sevgi ve saygılarımı sunarım.
 

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
İbrahim Beyazlat kardeşimiz aracılığıyla Kocatepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldik memleketimizin temel sorunlarından ve İSKENDERUN İTTİFAKI olarak getirebileceğimiz çözümlerden bahsettik.Fikir alışverişi yaptığımız herkese teşekkür eder,sevgi ve saygılarımı sunarım.
 

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
Kocatepe Eski Muhtarı Mithat Danacı abimizi ziyaret ettik.Gösterdiği sevgi ve samimiyet için kendisine minnettarım.Aynı duygularla kendisini selamlıyor,saygılarımı sunuyorum.
 

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
Gelecek Gençlerin Elinde,Gençler Mete Aslan’ın İzinde...
3 Mart 2019 Pazar günü saat 19:00’da Anıt Alanında gökyüzüne DİLEK FENERİ bırakma etkinliğiyle geleceğimize umut olan genç hemşehrilerimiz ile buluşuyoruz.
 

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
Bugün İSKENDERUN İTTİFAKI olarak gözümüzü ve gönlümüzü canımızdan çok sevdiğimiz halkımızla açtık.Gösterdikleri ilgi ve sevgi için gönül dostlarımıza çok teşekkür ederim.
BİZ İSKENDERUNUZ…
 

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ziyaretimiz ile güne devam ediyoruz.Memleketimizin temel sorunlarından ve İSKENDERUN İTTİFAKI olarak getirebileceğimiz çözümlerden bahsettik.Bize değerli zamanlarını ayıran ve gönlünü açan herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım.
İSKENDERUN BİZİM SEVDAMIZ
 

Hatay Lezzetleri

Admin
Yetkili Kişi
Güne Haluk Küçüktaş kardeşimizin organize ettiği İskenderun Sanayi Sitesi esnafları kahvaltısıyla başladık.Esnaflarımızın sorunlarını dinleyip İSKENDERUN İTTİFAKI olarak getirebileceğimiz çözümlerden bahsettik.Bizlere sofrasıyla beraber gönlünü açan herkese teşekkür ederim
 
Yukarı