İskenderun'da yüzme havuzu açılıyor

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
İSKENDERUN BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILIYOR!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yüzme havuzunun genel bakım ve temizlik işlemlerinin yapıldığını belirtti.

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Sarıseki Fuat Tosyalı Gençlik ve spor tesisleri içerisinde bulunan havuzda genel temizlik işlemlerini yapıyor.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”çocuklar, yetişkinler için iki ayrı havuzun bulunduğu sosyal tesislerde vatandaşlarımız huzurlu ve güvenli bir şekilde yüzme havuzundan faydalanabilirler. Yüzme havuzumuzun temizliğine, hijyenine çok dikkat edeceğiz. Belediyemizin personeli orada halkımıza hizmet verecek. Zaman zaman çeşitli etkinlikler yapacağız. Yüzme konusunda eğitici kurslar düzenleyeceğiz. Bölgede hissedilen büyük bir eksikliği böylece gidermiş olacağız” dedi.

iskenderun-yuzme-havuzu (1).jpgiskenderun-yuzme-havuzu (2).jpgiskenderun-yuzme-havuzu (3).jpgiskenderun-yuzme-havuzu (4).jpgiskenderun-yuzme-havuzu (5).jpgiskenderun-yuzme-havuzu (6).jpgiskenderun-yuzme-havuzu (7).jpgiskenderun-yuzme-havuzu (8).jpg

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Sezon için gerekli bakım ve onarımı yapılan havuzda; su taşma kanalları, duş, tuvalet ve giyinme kabinlerinin tamiri yapıldı. Teknolojik filtrelerle su devir daim edilerek temizlenen havuzda, otomatik klor ve PH ölçüm cihazları ile suyun klor ve PH değerleri sürekli ölçülmektedir. Her türlü teknik alt yapısına sahip yüzme havuzu kısa bir süre faaliyete başlayacaktır”diye konuştu.
 
Yukarı