İskenderun'da Modern ve Ferah Alanlar Oluşturuluyor

Nikator

Admin
Yetkili Kişi
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil:
Denizciler Çocuk Parkı Tamamlanmak Üzere


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun genelinde birçok noktada yeni parklar yaptıklarını belirtti.
İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekipler Denizciler 110 sokakta bir süre önce yapımına başlanan parkta çalışmalarını sürdürüyor.

denizciler.jpg
denizciler2.jpg
Zemine Renkli Kauçuk Kaplanacak

Parkta artık çalışmaların sona geldiğini belirten başkan Seyfi Dingil,”Yaklaşık 3 dönümlük bu alanda yeşil alanlar oluşturuldu. Bu alanın içerisinde çocukların gönüllerince vakit geçirebileceklerini yeni çocuk parkının montajı yapıldı. Şimdi beton zeminin üzerine renkli kauçuk kaplaması yapılacak. Artık miniklerimiz daha güvenli bir şekilde parklarında oyun oynayacaklar. Kente yeni yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyoruz. Park yapımı tamamlandığı zaman hem çocukların hem de yetişkinlerin spor ve sosyal yaşantısını hareketlendirmek için modern, ferah alanlar oluşturulmuş olacak. “dedi.

denizciler3.jpg
denizciler5.jpg


Halkın Hizmetine Açılacak

Park çevresinde peyzaj çalışmalarının bitmek üzere olduğunu ifade eden Başkan Seyfi Dingil,”Bu parkı da kısa bir süre içerisinde tamamlayıp halkımızın hizmetine açacağız. Belediye olarak çevreye her zaman önem verdik, vermeye devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
 
Yukarı