İskenderun Belediyesinin Ev Sahipliğinde Kurulan Gönül Sofrasına Halktan İlgi

Nikator

Admin
Yetkili Kişi
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: İftar Sofralarında Kardeşlik Rüzgârı Esiyor

İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde hayırseverlerin katkıları ile düzenlenen iftar sofralarında, kardeşlik ikliminde bir arada iftar yapmanın hazzı yaşanıyor.

tosyalı.jpg


Komşuluk, paylaşma, dayanışma ve bir arada olma kültürümüzün yaşatılmasına vesile olan iftar sofrası, halkımızdan ilgi görüyor.

tosyalı2.jpg


İskenderun Belediyesi’nin ev sahipliğinde, her gün iskelede kurulan gönül sofrasında her kesimden ve her yaştan vatandaş aynı sofrada buluşuyor.

tosyalı3.jpg


Vatandaşlarla birlikte iftar sofrasına katılan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, iftar sofralarında ramazanın güzelliğinin yaşandığını belirterek, “Mübarek ramazanda halkımızla iç içe, birlik ve beraberlik içerisinde iftar yapmanın hazzını, mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan paylaşmaktır. Ramazan, dayanışma içerisinde olmaktır. Ramazan dargınlıkları unutmak, birbirimize saygı, sevgi ve hoşgörüyle yaklaşmaktır. Ramazan kardeşliktir. Bizi biz yapan, bir arada tutan, kültürümüzdür. Kültürümüzü yaşatacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe yaşayacağız” dedi.

tosyalı4.jpg


İftarın ardından vatandaşlarla sohbet eden Başkan Fatih Tosyalı vatandaşlarla sohbette etti.
 
Yukarı