HBB'den miniklere ücretsiz gitar kursu

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
MİNİKLERDEN HATMEK GİTAR KURSUNA YOĞUN İLGİ

Sosyal ve kültürel etkinliklerin hemşehrileriyle buluşturulmasına ve kentin toplumsal etkinlikler yönünden zenginleşmesine özen gösteren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, kentin sanatsal vizyonuna katkı sunmaya devam ediyor.

Kişilerin ilgi, yetenek ve becerileri doğrultusunda açılan ve her yaş ve meslek gruba hitap eden kurslarla toplumun her kesiminden bireylerin, aktif ve üretken olmalarına katkılar sunan HATMEK (Hatay Meslek Edindirme Kursları), miniklerin yaz tatillerini daha verimli ve kaliteli geçirmelerine de vesile oluyor.

HBB'den miniklere ücretsiz gitar kursu (1).jpgHBB'den miniklere ücretsiz gitar kursu (2).jpgHBB'den miniklere ücretsiz gitar kursu (3).jpgHBB'den miniklere ücretsiz gitar kursu (4).jpgHBB'den miniklere ücretsiz gitar kursu (5).jpg

7’DEN 70’E HİTAP EDEN ÜCRETSİZ KURSLARDAN HERKES FAYDALANABİLİR

HATMEK’in uzman kadrosu ve eğitimli hocaları eşliğinde başlayan gitar kursuna yoğun ilgi gösteren minikler, hem eğlenerek öğreniyor hem de okul yorgunluğunu müzik yaparak atma imkanı buluyor. 7’den 70’e hitap eden ücretsiz kursların yenilenerek devam edeceğinin altını çizen yetkililer, isteyen herkesin kurslardan faydalanabileceğini belirtti.
 
Yukarı