Hayanseverler, sokak hayvanları yararına Samandağ’da konser gerçekleştirildi

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi
SOKAK HAYVANLARINA DESTEK KONSERİNE SAMANDAĞLILAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Hayanseverler, sokak hayvanları yararına Samandağ’da konser gerçekleştirildi.
Sokak hayvanlarına karşı duyarlılık oluşturmak için sokak hayvanları yararına konser 15 mayıs 2018 Salı günü saat 19.30’da Yeni Çarşı Konferans salonunda yoğun ilgiyle gerçekleştirildi.

sokak-hayvanlari (1).jpgsokak-hayvanlari (2).jpgsokak-hayvanlari (3).jpgsokak-hayvanlari (4).jpgsokak-hayvanlari (5).jpgsokak-hayvanlari (6).jpgsokak-hayvanlari (7).jpgsokak-hayvanlari (8).jpg

Hayvan severlere önce bir slayt gösterimi yapıldı. Açılış konuşmasında:” Dikkatsiz sürücülerden,onları zehirleyen hasta ruhlu canilerden kurtulabildikleri kadar bizimle yaşıyorlar.Yanından çekip gittiğimiz komşularımız, unuttuğumuz hayvanlara birazda olsa dikkat çekmek istediğimiz etkinliğimize hoş geldiniz.Sokak hayvanlarının ne durumda olduğunu slayt gösterimizle özetledik.”ifadelerine yer verdiler.

Genç sanatçılar Ceren Reyhan ve Güney Oruç orkestrasının sahne aldığı etkinlik coşkulu bir atmosferde gerçekleşti.

Dayanışma konserini düzenleyen hayvan severler Meryem Ceritlioğlu, yaptığı açıklamada: ”Arkadaşım Leyla Reyhan ile birlikte sokak hayvanlarını tedavilerini, bakımlarını yaptırmak için destek amaçlı bu konseri organize ettik. İnsanların bu konuda daha duyarlı olmalarını istiyoruz. Unutmayalım! Sokaktaki canlarımız bize emanet. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e,Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a , Genç sanatçılar Ceren Reyhan ,Güney Oruç ‘a,ekibine ve Ali Meydan ‘a ve duyarlılık göstererek desteklerini esirgemeyen bütün dostlarımıza teşekkür ederiz.”ifadelerine yer verdi.
 
Yukarı