HATSU'dan Sorunlara Hızlı Müdahale

Nikator

Admin
Yetkili Kişi
MODERNEVLER’DEKİ ALTYAPI SORUNUNA HIZLI MÜDAHALE
MUHTAR GÖZÜKÜÇÜK, “LÜTFÜ SAVAŞ HER İŞİMİZE ANINDA CEVAP VERİYOR”

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), vatandaşlar tarafından yapılan talepler doğrultusunda kapsamlı projeler ve çözüm odaklı hizmetlerini sürdürüyor. Hatay’ın bütün ilçelerinde yaşayan vatandaşların altyapı sorunlarını gidermek amacıyla çalışmalarına aralıksız devam eden HATSU Genel Müdürlüğü, mahallelerde bulunan kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu hatlarında oluşan arızaları hızlı ve kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

MODERNEVLER’DEKİ ALTYAPI SORUNUNA HIZLI MÜDAHALE (2).JPG

İskenderun ilçesine bağlı Modernevler Mahallesi’nde bulunan Kız Kuran Kursu eğitim yerinin kanalizasyon altyapısında oluşan tıkanıklığı gidermek amacıyla yeni hat döşeyen HATSU ekipleri, işlevini yitirmiş olan eski hattı yeniledikten sonra muayene bacası yerleştirerek oluşan arızalarda hızlı müdahale gerçekleştirilmesini sağladı.

MODERNEVLER’DEKİ ALTYAPI SORUNUNA HIZLI MÜDAHALE (4).JPG


Yapılan hizmetler ile alakalı HATSU mikrofonlarına görüşlerini aktaran Modernevler Mahalle Muhtarı Mustafa Gözüküçük, “bu bölgedeki kanalizasyon hattında oluşan tıkanıklıktan dolayı HATSU ekipleri buraya gelerek soruna müdahale etmişlerdir. HATSU’nun çalışmalarından çok memnunuz. Modernevler Mahalle sakinleri HBB Başkanı Lütfü Savaş’tan çok memnunlar. Her işimize anında cevap verdiği için bu yönde merak etmesin yüzde seksen kazanmıştır. Diğer taleplerimizi de en kısa zamanda yerine getirecektir. Kendinden çok memnunuz. Allah razı olsun başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

MODERNEVLER’DEKİ ALTYAPI SORUNUNA HIZLI MÜDAHALE (3).JPG
 
Yukarı