Hatayspor ziraat kupasında tarih yazdı

Hatay Lezzetleri

Admin
Yetkili Kişi
Hatayspor- Galatasaray arasında oynanan çeyrek final rövanş maçını 4-2 kazanan futbolcularımızı ve teknik ekibi kutluyorum. Sizden Süper Lig biletini Hatay olarak istiyoruz.

Hatay Lezzetleri

Admin
Yetkili Kişi
‪Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçında Galatasaray karşında 2-0 geriye düştüğü maçı 4-2 kazanan fakat deplasman golü kuralı sebebiyle kupaya veda eden Hatayspor'umuzu tebrik ediyor, bize yaşattığı bu gurur için teşekkür ediyorum.‬

Hatay Lezzetleri

Admin
Yetkili Kişi
Hatayspor& Galatasaray maçında tribündeki yerimizi aldık. Büyük heyecana sahne olan maç sonunda takımımız Hatayspor 4-2 kazanmasına rağmen kupaya veda etti. Ancak gönülleri bir kez daha fethetti. Süper Lige Hatayspor yakışır.

Hatay Lezzetleri

Admin
Yetkili Kişi
Ziraat Türkiye Kupası çeyfek final ikinci maçında Galatasay'ı ağırlayan Hatayspor'umuzu tribünden destekliyoruz.

Hatay'ı spor kenti yapma çabalarımız meyvelerini veriyor. Türkiye'nin büyük spor kulüplerini ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hatay Lezzetleri

Admin
Yetkili Kişi
‪Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçında Galatasaray karşında 2-0 geriye düştüğü maçı 4-2 kazanan fakat deplasman golü kuralı sebebiyle kupaya veda eden Hatayspor'umuzu tebrik ediyor, bize yaşattığı bu gurur için teşekkür ediyorum.‬

Yukarı