Hatayspor futbolcularını taşıyan otobüs kaza yaptı !

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi
Hatayspor yönetim kurulu yaptığı yazılı açıklamada “Sporcular ve teknik ekip hastaneye götürülmüş olup, tedavilerine devam edilmektedir.
Hatayspor U-16 akademi ligi takımı Çaykur Rizespor deplasmanına giderken içinde bulundukları otobüsün şarampole yuvarlanarak kaza yaptı.

hatayspor.jpg

Hatayspor yönetim kurulu yaptığı yazılı açıklamada “Sporcular ve teknik ekip hastaneye götürülmüş olup, tedavilerine devam edilmektedir. Yara almayan sporcular ise Gölova kaymakamı tarafından Sivas merkeze götürülmüş olup, özel idare misafirhanesinde dinlenmeye geçmişlerdir. Yönetim Kurulumuz Gölova kaymakamlığı ve Sivas valiliğiyle irtibat halindedir. Çocuklarımızın sağ salim Hatay’a ulaşması için ne gerekiyorsa yapılmaktadır. Çocuklarımızın son durumlarıyla ilgili detayları kamuoyuyla paylaşacağız.”denildi.

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi
Hatayspor U 16 takımımızın Çaykur Rizespor deplasmanına giderken içinde bulundukları otobüsün şarampole yuvarlandığını üzülerek öğrendim. Aldığım ilk bilgilere göre, çok şükür ölüm veya ciddi bir yaralanma yok.
Futbolcular ve teknik ekip hastaneye götürülmüş olup, tedavilerine devam ediliyor. Geçmiş olsun Hatayspor!

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi
Hatayspor U-16 takımından 23 kişilik kafileyi taşıyan araç Sivas Gölova ilçesi Karayakup köyünde kayarak devrildi. Can kaybının olmadığı kazada 3 futbolcumuzun hafif şekilde yaralandığı kaydedildi.

Yukarı