Hacıoğlu, daha güzel bir Reyhanlı için çalışmaya devam ediyor.

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi
Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, daha güzel bir Reyhanlı için çalışmaya devam
ediyor. Geçtiğimiz günlerde yoğun bir mesai ile ziyaretler ve incelemeler yapan
Hacıoğlu: "Reyhanlı halkına hizmet etmek bizim için şereftir. Gücümüz yettiğince halkımızın
yanında olup onları rahata kavuşturacak çalışmalara devam edeceğiz." dedi.
TAŞKINLARA ERKEN ÖNLEM
Yapılan ziyaretler ve çalışmalarla ilgili sosyal medya hesabından bir bilgilendirme yayınlayan
Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu: "Yaklaşan kış ayında yaşanabilecek taşkınların
önüne geçmek adına yürüttüğümüz çalışmaları yerinde inceledik." dedi.

MİLLETVEKİLİ ŞANVERDİ'YE ZİYARET

Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Şanverdi ve İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Yumuşak ile; Hac
Farizasını yerine getirerek, Kutsal topraklardan dönen Sayın Mahmut Yumuşak, Sayın Mustafa
Yıldız ve Sayın Suphi Gücer misafiri olduk. Cenab-ı Hak tüm hacılarımızın ibadet ve dualarını
kabul eylesin.

6917

REYHANLI’MIZA HAYIRLI OLSUN

Makina İkmal ve Onarım Müdürlüğümüzü ziyaret ederek personellerimize çalışmalarında
kolaylıklar diledik. TBB’den yeni almış olduğumuz 15+2 metreküp kapasiteli evsel atık toplama
aracımızı yerinde gördük. Reyhanlı’mıza hayırlı olsun.
GELECEĞİMİZİN UMUDU EVLATLARIMIZ
"İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Şehid Muhammed Said Çelik ilkokulunda düzenlenen
programa katıldık.Geleceğimizin umudu evlatlarımız mutlu ve heyecanlı bir eğitim-öğretim
yılına daha başladılar. Eğitim camiasına ve öğrencilerimize başarılar diliyorum."dedi.

Yukarı