Geleneksel Hale Gelen "Halk Günü" Uygulaması

Nikator

Admin
Yetkili Kişi
İSKENDERUN BELEDİYESİNDE HALK GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

İskenderun Belediyesi tarafından yapılan Halk Günü uygulaması devam ediyor.

halkgunu (1).jpg


İskenderun Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Halk Günü’nde, halkın istek, sorun, görüş ve önerilerini dinleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada, Halk Günleri’nin vatandaşların sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için önemli olduğunu belirtti.

halkgunu (4).jpg


Başkan Seyfi Dingil, “Göreve başladığımız günden bugüne kadar, halkımızla iç içeyiz. Bizim için, her gün halk günü ama halkımızla daha rahat iletişim kurmak, onların sıkıntılarına daha fazla zaman ayırmak için halk günlerini düzenliyoruz. Halk günlerinde vatandaşlarımızla doğrudan ve randevusuz bir şekilde, bir araya geliyoruz. Onların sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyor, onlara çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bundan sonrada uygulamamız devam edecek ”dedi.

halkgunu (5).jpg


İskenderunluların her konudaki taleplerini dinlediklerini belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Yüz yüze halkımızla bir araya geldiğimiz bu halk günleri çok önemli. İstek ve talepleri anında değerlendirirken aynı zamanda da gerekli birimlere talimatlar veriyoruz" dedi.
 
Yukarı