Nikator

Admin
Yetkili Kişi
Daha Güzel Bir İskenderun İçin El Ele

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol ve 39'uncu Mekanize Piyade Tugay Komutan Yardımcısı P.Albay Ragıp Taygan'ın yer aldığı heyet güzide ilçemiz İskenderun'un sahil kordonunda yürüyüş yaparak, İskenderun Belediyesi tarafından yürütülen hizmetleri yerinde inceledi.

iskenderun2.jpg


İskenderun halkımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak üzere neler yapılabileceğine yönelik istişare de bulunan İlçemizin atanmış ve seçilmiş yöneticileri, söz konusu İskenderun olduğunda birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesi noktasındaki hassasiyetlerini bir kez daha gözler önüne serdi.

iskenderun.jpg


Belediye tarafından sahil bandında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”vatandaşlarımızın özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullandığı sahil şeridinde genel temizlik hizmetlerini aralıksız sürdürüyoruz. Çocuklarımızın kullandığı parklar yeşil alanlara önem veriyoruz. Sosyal tesislerimizde birçok yeni uygulamayı hayata geçiriyoruz. Tüm gayretimiz halkımıza en iyi vermek için “dedi.
 
Yukarı