Fatih Tosyalı, “Şehrimizi Güzel Bir Geleceğe Yine Hep Birlikte Taşıyacağız”

Nikator

Admin
Yetkili Kişi
Başkan Tosyalı’dan Şehitkâmil Belediyesine Ziyaret

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “şehrimizi güzel bir geleceğe yine hep birlikte taşıyacağız” dedi.

tosyalı.jpg


Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcıları Gaziantep ili Şehitkâmil İlçe Belediyesine ziyarette bulunarak Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile bir araya geldi.

tosyalı2.jpg


Projeleri Ve Hizmetleri Yerinde İnceledik

Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile belediye hizmetlerinde yapılan proje, çalışmalar ve faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulunan Başkan Fatih Tosyalı,” Şehitkâmil belediye başkanımız ile birlikte yapılan projeleri ve hizmetleri yerinde inceledik. Bu ilçemizde özellikle park bahçe konularında oldukça iyi hizmetler var. Bizlerde İskenderun’da yeni parklar ve yeşil alanlar oluşturacağız. Güzel olan İskenderun’umuzu daha güzel hale getirmek için gayret gösteriyoruz” dedi.

tosyalı3.jpg


Verimli Bir Ziyaret Oldu

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilerleyen zaman diliminde Türkiye’nin birçok yerinde bulunan farklı örnek projeleri yerinde inceleyeceklerini belirterek,”Şehitkâmil Belediyesi'nin ilgi gören ve büyük beğeni toplayan parklarını ve mesire alanlarını yerinde görmek ve incelemek son derece verimli oldu. Gününü bizlere ayırarak parklar hakkında bilgi veren Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Başkan Yardımcısı Murat Özgüler'e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
 
Yukarı