Elanur Habip’ in Hukuk Bürosu açılışı, geçtiğimiz cumartesi günü görkemli bir törenle gerçekleşti

Hayati Sonay

Sonay İnternet Hizmetleri
Yetkili Kişi
AVUKAT ELANUR HABİP, HUKUK BÜROSUNU AÇTI

İlçemiz avukatlarından Elanur Habip’ in Hukuk Bürosu açılışı, geçtiğimiz cumartesi günü görkemli bir törenle gerçekleşti.

Cumhuriyet Caddesi Cemil Gündüz apartmanı 2. katında bulunan büronun açılışına Belediye Başkanı Mithat Nehir, Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı, Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez, Ak Parti İlçe Başkanı Selahattin Yeter, Belediye Meclis Üyeleri, Deniz Mahallesi Muhtarı Edip Can, avukatlar ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Mithat Nehir “Değerli avukat kardeşimizin meslek hayatına girişini tebrik ediyoruz. Bu dönemde birebir hissettiğimiz ifade özgürlüğünün ve savunma hakkının yaşatılması gerektiğini düşünüyorum. Sadece kendi ülkemizde değil, dünyada da bu konuda sıkıntılı bir süreç yaşanıyor. Bu işe yeni başlayan arkadaşlarında sürece olumlu katkılar sunacağını ve direnç noktası oluşturacaklarına inanıyorum. Hayırlı olsun.” dedi.
Elanur Habip (1).jpg
Elanur Habip (2).jpg
Elanur Habip (3).jpg


Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez “Samandağ’ da adaletin bir kapısı daha hizmete başladı. Bu ofiste, ömür boyu adalet ve hukukun üstünlüğü taleplerinin yerine getirileceğine inancım tamdır. Arkadaşımıza hayırlı olsun diyor ve başarılar diliyorum.” dedi. Hatay Barosunda staj gören Avukat Elanur Habip, 2015 yılında Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Habip, avukatlık mesleğine lise yıllarından beri yakınlık gösterdiğini daha o yıllardan hukuk okumayı düşündüğünü ve bu mesleği severek yapacağını belirtti. Habip bu gün açılışa katılan herkese teşekkür ettiğini sözlerine ekledi. Açılışın ardından konuklara ikram sunuldu.
 
Yukarı