Dünyanın En Uzun Sahili Temizleniyor

Rhosus

Admin
Yetkili Kişi
DENİZLER HBB İLE GÜZELLEŞİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), il genelinde gerçekleştirdiği kapsamlı temizlik çalışmalarının yanı sıra deniz ve sahil temizliği ile de vatandaşların ve şehri ziyaret edenlerin takdirini topluyor.
IMG_1294.JPG

Altyapı, üstyapı çalışmaları ve sosyal, kültürel faaliyetler ile Hatay’ı birçok alanda ileri taşımak adına başarılı projelere imza atan HBB, sahil ve denizlerde gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarıyla da kentin turizminin attığı noktaları hak ettiği fiziki koşullara ulaştırıyor. Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığının titiz çalışmaları ile sahillerde temiz görüntü kalıcı hale geliyor.

IMG_1341.JPG


DÜNYANIN EN UZUN SAHİLİ TEMİZLENİYOR

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nın dört yıldır her yaz sezonunda gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde, dünyanın en uzun ikinci sahili olma özelliğine sahip Samandağ denizi, su sümbülleri ve dış kaynaklı atıklardan bertaraf edildi.

IMG_1399.JPG


İl genelinde gerçekleştirilen deniz temizliğinin yanı sıra sahillerde de temizlik çalışmaları gerçekleştiren ilgili Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı yetkilileri, şehir ekonomisine katkıda bulunacak deniz turizminin gelişebilmesi adına, deniz ve sahillerde gerçekleştirilen temizlik çalışmalarının kararlılıkla devam edeceği ifade edildi.
 

Dosyalar

Yukarı