DentaPark ağız ve diş sağlığı merkezi İskenderun'da açıldı

Hayati Sonay

Sonay İnternet Hizmetleri
Yetkili Kişi
DENTAPARK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETİNİZDE
Dentapark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, düzenlenen görkemli törenle hizmete girdi. İşletmeciliğini Diş Hekimleri Levent Taşgıt, İlker Sözer ve Özlem Akıncı Sözer'in yaptığı Dentapark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin açılış törenine çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

dentapark (2).jpg


Stell Towers iş merkezi altında hizmete giren Dentapark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin açılış törenine; İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz, İskenderun Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Yener, Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı ve İskenderun Esnaf Odaları Birlik Başkanvekili Uğur Fırat,oda başkanları ve çok sayıda seçkin davetli topluluğu katıldı. Ulaşım ve park kolaylığı ile birlikte geniş ve muhteşem iç dizaynı ve son teknolojik ekipmanlar kullanılacağı Dentapark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin açılış kurdelesini hep birlikte kesildi. Açılışta konuşan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bu gibi iş yerlerine kentimizin çok ihtiyacı olduğunu belirtti.

dentapark (3).jpg


Her yeni iş merkezinin gerek ekonomiye, gerekse istihdama büyük katkılar sağlayacağının altını önemle çizen Başkan Seyfi Dingil, hayırlı ve uğurlu olmasını, bol kazançlar getirmesini dileyerek diş hekimlerini kutladı. Açılışın ardından Diş Hekimleri Levent Taşgıt ve İlker Sözer, protokol mensuplarına Dentapark'ı gezdirerek bilgiler verdiler.

dentapark (4).jpg
dentapark (5).jpg
dentapark (6).jpg
dentapark (1).jpg
 
Yukarı