Basın Arsuz’un Sesidir…

Arsuz Haber

Yeni Üye
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü bayramı dolayısıyla Arsuz Gazeteciler Cemiyetine bir dizi ziyaretler gerçekleşti.
Arsuz Gazeteciler Cemiyeti ( ArsuzGC ) Basın Merkezine Hatay Vali Yardımcısı Salih ALTUN, Arsuz Kaymakamı Musa SARI, Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan ARSLAN, Gökpınar Zeytin Dalı Derneği Serdal GÖKPINAR, Arsuz Satranç Külübü Derneği Başkanı Cem BOZKURT ile Gazeteci Dostu insanlar Ziyarette bulundu.
Arsuz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alkan TAT ile dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyaretlerde Başkan TAT, Sorumluğumuzun bilincindeyiz Haberlerimizi Basın Ahlak Yasasına uygun olarak yapmaya çalışıyoruz bu gün bizi ziyaret eden herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor. Arsuz’un geleceği için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizi ifade ediyorum.dedi

Gazetecilerin önemli bir kamu görevini yerine getirdiklerini ifade eden Vali Yardımcısı ALTUN ile Kaymakam Sarı, Arsuz’un Geleceğine yön verecek olan Cemiyet’in izlemiş olduğu yolda başarılar diledi.

Sivil Toplum Örgütleri ziyaretlerinde dernek başkanları Arsuz’un bir bütün olarak kalkınması amacıyla yapmış oldukları etkinliklerde görev alan basın mensuplarının halkın doğru haber alma doğrultusunda çalışan Arsuz Gazeteciler Cemiyeti üyelerine teşekkür ederken Cemiyetin Arsuz’u bir birine bağlayan önemli bir dernek olduğunu ifade etti.
Ziyaretler Yerel ve Ülke Gündemi üzerine yapılan sohbetlerin ardından son buldu.
 

Dosyalar

Yukarı