Ali YERAL Arsuz’a Geliyor…

Arsuz Haber

Yeni Üye
Ehl-i Beyt Kültür ve Dayanışma Vakfı (EHDAV) başkanı Ali YERAL, 29 Ağustos Çarşamba günü Arsuz Turizm ve Kültür Derneği tarafından organize edilen Gadir-i Hum konferansına katılmak üzere Arsuz’a geliyor.

Arsuz Turizm ve Kültür Derneği başkanı Hasan ARSLAN, yaptığı açıklama ile yıllardır Arsuz’da eksikliğini hissettiğimiz ve ilçemiz de böyle konferansın yapılmamasından dolayı yaşadığımız eksikliği gidermek için Ehl-i Beyt Kültür ve Dayanışma Vakfı (EHDAV) başkanı Ali YERAL’ın da konuşmacı olarak katılacağı Gadir-i Hum konferansı ile Gadir Hum Bayramı’nın manevi anlamı hakkında konferans yapılacağını söyledi.

ATKDER başkanı Hasan ARSLAN, Farklı kültürlerin yer aldığı Arsuz’da toplumsal kucaklaşmanın gerçekleşeceği konferansta, Kuran-i Kerim tilaveti ile Duaların okunacağını ve Gadir Hum Bayramı’nın manevi değerinin anlatılacağı konferans 29 Ağustos 2018 Çarşamba günü saat 19:30’da Lion King Otel’de gerçekleşecek.

Sunuculuğunu HRT Akdeniz Tv Ana haber anchormeni Ali YOLCU’nun yapacağı konferans ücretsiz olup Tüm Halkımızı birlik ve beraberliğimizi göstermek için konferansa bekliyoruz. Dedi.
 
Yukarı