2. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı

Hayati Sonay

Sonay İnternet Hizmetleri
Yetkili Kişi
2. YAPI VE İNŞAAT FUARI KAPILARINI AÇIYOR
Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası tarafından “2. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı” 11 Nisanda kapılarını açıyor.
Şehrin ekonomisine katkı sağlaması amacıyla yapılan “2. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı” 60 katılımcı firma ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 11-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuarda, şehrin ekonomisine katkı sağlaması ve yatırımcıların yüzünü Hatay’a çevirmesi amaçlanıyor.

FUAR ALANINDA ÇEVRE DÜZENLEMELERİ TAMAMLANDI
Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından, binlerce ziyaretçiyle buluşturulacak olan fuar alanı çevresinde düzenlemeler yapılarak peyzaj hazırlıkları tamamlandı. Öte yandan tali yola sahip fuar alanında zemin düzenleme çalışmaları yapılarak imar yolu kazandırıldı. Fuar süresince elektrik sorunu yaşanmaması adına 500 metre elektrik kablosu döşeyen HBB ekipleri, katılımcılar park sorunuyla karşılaşmaması için de 700araçlık otopark alanı hazır hale getirildi.
5 gün boyunca kapısını ziyaretçilerine açık tutacak “2. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı”; yerli ve yabancı yatırımcılar başta olmak üzere çok sayıda konuğu ağırlamaya hazır.

2. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı.jpg
 
Yukarı