Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasından altın madalya ile dönen İskenderun LARA spor kulübü sporcuları belediye başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret

Hayati Sonay

Sonay İnternet Hizmetleri
Yetkili Kişi
BAŞKAN SEYFİ DİNGİL KONUKLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sporcuların başarılarının kentin tanıtımı açısından da önemli olduğunu belirtti.
Siirt’te düzenlenen ortaokullar arası yıldızlar futbol kategorisinde bölge şampiyonu olarak Türkiye ortaokullar arası yarı final karşılaşmalarına katılmaya hak kazanan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Yıldız Futbol Takımı ve Antalya’da düzenlenen Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasından altın madalya ile dönen İskenderun LARA spor kulübü sporcuları belediye başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ettiler.

LARA spor kulübü sporcuları (1).JPG
LARA spor kulübü sporcuları (2).JPG
LARA spor kulübü sporcuları (3).JPG
LARA spor kulübü sporcuları (4).JPG
LARA spor kulübü sporcuları (5).JPG
LARA spor kulübü sporcuları (6).JPG
LARA spor kulübü sporcuları (7).JPG
LARA spor kulübü sporcuları (8).JPG
LARA spor kulübü sporcuları (9).JPG


Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ile bir arada olmaktan ve kıymetli gençlerimizin başarılarına tanık olmaktan büyük bir mutluluk ve kıvanç duyuyoruz.Sporun hayatımızda yeri ve önemi çok büyüktür.Gençlerimizin geleceğe hazırlanması sürecinde doğru ve faydalı bir şekilde yönlendirilerek, üstün başarılara zemin hazırlayan okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimize en kalbi duygularla teşekkür ediyorum” diye konuştu.


BAŞARILI SPORCULARI KUTLUYORUM
Spora ve sporcuya her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar sportif faaliyetleri hep destekledik. Çeşitli kurslar ve eğitim vererek farklı branşlarda birçok sporcunun başarılı bir şekilde eğitim almasını sağlıyoruz. Daha büyük başarılara imza atacağınıza canı gönülden inanıyoruz “diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil başarılı sporculara çeşitli ödüller verdi.
 
Yukarı