Sonay İnteraktif Medya Ajansı

Hayati Sonay

Sonay İnternet Hizmetleri
Yetkili Kişi
Sonay İnteraktif Medya Ajansı Bilgileri
İsyeri Sahibi:
Hayati Sonay
Telefon: 03266176300
Gsm: 05327407990
Adres: Yenişehir Mahallesi Şehit Harun Kılıç Caddesi No:7/A İskenderun / Hatay
Sonay İnteraktif Medya Ajansı Faaliyet Alanları
Dijital Pazarlamada Profesyonel Sosyal Medya Hizmetlerimizden Yararlanın
Digital PR;
Sosyal PR ( itibar Yönetimi);
Sosyal Medya Hesap Yönetimi;
Sosyal CRM;
Sosyal Medya Reklam ve Kampanya;

Kısacası, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanındaki tecrübemiz sayesinde sektördeki lider firmalardan biri olmaktan gurur duyar. Farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer firmalardan çok daha önde ve farklı bir yerde konumlanmasını sağlıyoruz.

1.jpg
4.jpg
 
Cep telefonu
05327407990
Firmaya puan verin
5,00 star(s)
Son düzenleme:

Hatay Haber

Admin
Yetkili Kişi
Hatay'ın iskenderun ilçesinde Tüm Türkiye'ye hizmet veren Sonay internet hizmetleri özellikle dijital Reklamcılık alanında bölgenin önde gelen firmaları arasındadır.

Web tasarım grafik tasarım sosyal medya danışmanlığı ve tanıtım filmi alanlarında yaratıcılığını konuşturan sonra internet hizmetleri bünyesinde birçok büyük portalı barındırmaktadır.


Hatay'daki birçok firmaya kurumsal kimliklerini oluşturma ve büyütme konusunda danışmanlık veren firma irili ufaklı birçok işletmenin 7/24 yanında bulunmaktadır.

Bölgenin En çok ziyaret edilen haber ve şehir portallarını da kendi bünyesinde bulunduran Firma bu Siteler aracılığı ile dijital Reklamcılık alanında öne çıkmaktadır.

Hatay'ın Facebook ve Instagram'da Fenomen hesapları Bu firma tarafından yönetilmektedir.


Web sitesi tasarımı Facebook Instagram Twitter sosyal medya yönetimi tanıtım filmi kurumsal kimlik ve logo tasarımı dergi ve gazete dizaynı konusunda Sonay internet hizmetleri dijital Reklam Ajansı ile çalışmanızı Şiddetle tavsiye ederim.

Sonay web tasarım firması hatay'ın iskenderun ilçesinde yer almaktadır Fakat diğer ilçelere ve Türkiye'nin tüm illerine ve hatta yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermektedir
 
Yukarı