İyi Parti'nin Seçim Sonuçlarına İtirazı Reddedildi

Nikator

Admin
Yetkili Kişi
İyi Parti'nin Dörtyol Seçim Sonuçlarına İtirazı Reddedildi

Millet İttifakı Dörtyol Bileşenlerinin ortak olarak Yüksek Seçim Kuruluna yaptıkları Dörtyol Seçim Sonuçları reddedildi.

dörtyol.jpg


İyi Parti Hatay İl Başkanı Ali Seçer, CHP Dörtyol İlçe Başkanı Gökhan Özer, İyi Parti Dörtyol Belediye Başkan Adayı Metehan Duduoğlu ve İyi Parti Dörtyol Belediye Meclis Üyesi Av. Emre Arık tarafından Ankara Yüksek Seçim Kuruluna yapılan itiraz başvurusu reddedildi.

Dörtyol İlçe Seçim Kuruluna, Hatay İl Seçim Kuruluna ve nihayi olarak en son Ankara Yüksek Seçim Kuruluna yapılan tüm itirazların reddedilmesinin ardından bir açıklama yapan İyi Parti Dörtyol Belediye Başkan Adayı Metehan Duduoğlu; "Yüksek Seçim Kuruluna yapmış olduğumuz başvuru incelemeye alınmadan dosya üzerinden red edilmiştir. İstanbul ve Ankara’da AKP lehine yapılan tüm başvurular kabul edilirken, bizim itirazlarımız her yerden red edilmiştir.

Bu şekilde kazanan Fadıl Keskin’i yine de tebrik ederim.Bu süreçten sonra ben ve meclis üyesi arkadaşlarım Dörtyol’un adil ve düzgün şekilde yönetilmesi için ne yapabiliriz buna bakacağız. Bu bağlamda seçim döneminde bizimle birlikte yol alan seçmenlerimiz ve yol arkadaşlarımıza, oy veren vermeyen tüm Dörtyol’lu hemşehrilerimize teşekkür ederim. Saygılarımla..." dedi.
 
Yukarı