İskenderun Palyaço

Erkan Gürkan

Admin
Yetkili Kişi
Hatay İskenderun Palyaço
Tel:
0536 451 81 87
Faruk Ağar’ın Hatay İskenderun’da organizasyonunu üstlendiği palyaço ve sihirbazlık şovları
İllüzyonist Faruk Ağar, palyaço ve sihirbazlık gösterilerini başarıyla sürdürüyor
Kelebekler Çocuk Tiyatrosu kurucusu, illüzyonist ve komedyen Faruk Ağar, 1983’den bu yana süre gelen sihirbazlık ve palyaço gösterilerini Antakya, İskenderun, Hatay ve Türkiye’nin muhtelif şehirlerinde başarıyla sürdürüyor. Türkiye’nin çeşitli kentlerindeki festival ve etkinliklerinde sahne alan Faruk Ağar, Palyaço ve sihirbazlık gösterileriyle gönüllere taht kuran bir isim olarak öne çıktı.

Faruk Ağar, son yıllarda ilkokullarda Çocuk Tiyatroları, çocuk etkinlikleri ve eğitici oyunlarla sanat yaşamını sürdürmüş, özellikle İskenderun, Antakya ve Hatay’da palyaço ve sihirbazlık gösterilerinin aranılan ismi olmayı başarmıştır. Sanatçı Faruk Ağar, festivallerin ardından, sünnet, yaş günleri, açılışlar ve özel etkinliklerde çocukların beğenisini kazanan bir birinden ilginç illüzyon, palyaço ve sihirbazlık gösterileri, animasyon ekibiyle birlikte sergilediği çeşitli oyunlarla her defasında alkış ve beğeni almayı sürdürüyor.
İllüzyonist Faruk Ağar yönetimindeki, bay ve bayan palyaçolardan oluşan animasyon ekibi, balon oyunları ve diğer oyunları izleyicilerle, çocuklarla kaynaşarak özellikle çocukların hoş vakit geçirmesine vesile oluyorlar.
Palyaço etkinliklerini ( 0536 451 81 87 ) yıllar önce Hatay Antakyaya getiren ve sevdiren Kelebekler çocuk tiyatrosu kurucusu ve yöneticisi İllüzyonist Tiyatrocu Faruk Ağar 1983 yıllarında gösteri sanatına komedyen olarak Türkiye’nin dört bir yanında başlamış,daha sonraki yıllarda Çocuk tiyatrolarıyla devam etmiş ve son yıllarda animasyon ekibiyle beraber hatay antakyada palyaço ve sihirbazlık gösterileriyle sürdürmüştür. Palyaço ve sihirbaz şovlarını,yaş günü kutlamalarında,çocuk şenliklerinde, antakya ve hatayda başarıyla sürdürmüştür.
İllüzyonist Faruk AğarGerek palyaço gerekse sihirbazlık gösterilerini oldukça önemsiyoruz. Gösterilerimizde eğitici ve öğretici unsurlara önem veriyoruz. Zaman zaman yeni oyunlar sergilemek adına bazı gelişmeleri takip ediyor, sihirbazlık ve palyaço gösterilerindeki yenilikleri takip ediyoruz.
Bu alandaki hizmetimiz sadece İskenderun ve Hatay’la sınırlı değil. İstek oldukça, davet geldikçe Türkiye’nin hemen her il ve içesine gidip palyaço ve sihirbazlık gösterilerimizi gerçekleştiriyoruz. Türkiye’deki bazı televizyon kanalları örneğin TGRT, Kanal D ve TRT, bazı gösterilerimizden kesitler ve bölümler vermiştir. Amacımız, çocuklarımıza ve halkımıza her fırsata hoşça vakit geçirmektir. 33 yıllık tecrübemizle, çok daha güzel palyaço ve sihirbazlık gösterilerini yapma arzundayız
” diye konuştu.
Hatay ve antakya’da palyaço organizasyonlarında.30 yıllık gösteri deneyimiyle,çocukların sevgilisi haline gelen illüzyonist komedyen faruk ağar yönetimindeki bay bayan palyaçolardan oluşan animasyon ekibi sihirli şekilli sosis balon oyunlarıyla çocuklarla kaynaşarak, hatay ve antakyada çocukların hoşça vakit geçirmelerine vesile oluyorlar. Palyaço gösterileriyle hatayda çocuk etkinlikleri ve eğitici oyunlarıyla,sanat yaşamını sürdürmüş,özellikle antakya, hatayda palyaço gösterilerinin aranılan ismi olmuştur.palyaço gösterileriyle türkiyenin her bir yanında özellikle hatayda palyaço ve sihirbazlık gösterileriyle,animasyon ekibi ile sergilediği oyunlarla alkış ve beğeni almayı sürdürüyor.

palyaco-sihirbaz-hatay-iskenderun-2-508x500.jpg
palyaco-sihirbaz-hatay-iskenderun-1.jpg
faruk-1-508x500.jpg
faruk-3-508x500.jpg
faruk-2-508x500.jpg
palyaco-sihirbaz-hatay-iskenderun-7-508x500.jpg
palyaco-sihirbaz-hatay-iskenderun-6.jpg
palyaco-sihirbaz-hatay-iskenderun-5.jpg
palyaco-sihirbaz-hatay-iskenderun-4-508x480.jpg
palyaco-sihirbaz-hatay-iskenderun-3-508x480.jpg
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı