HBB geleni gideni denetledi

HBB Zabıta

HBB zabıta ekipleri biletleri kontrol etti. Şehre gelen ve gidenlerin sağlığı ve güvenliği için denetim yaptı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, halkın huzur ve güvenliği için Şehirler arası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.

hbbzabita
HBB Zabıta

HBB Zabıta ekipleri gerçekleştirdikleri denetimde otogar içerisinde satış yapan büfelerde gıda kontrolü yaptı. Gıdaların ambalaj içerisinde satılıp satılmadığını kontrol ederek, son kullanım tarihini üzerinde uzun incelemelerde bulundu. Ekipler tost, simit gibi açık alanlarda satılan ürünlerin doğru olmadığı konusunda esnafları uyardı. Vatandaşların güvenli gıdaya erişebilmesi için hassasiyetle görevlerini icra eden ekipler, hijyen ve dışarıda bulunan ürünün satılmasına konusunda esnafa fırsat vermedi.

Halkın can ve mal güvenliğini sağlama konusunda üstün hassasiyet gösteren HBB Zabıta ekipleri, otobüslerin bagajlarını kontrol etti. Araçların koltuk durumlarını ve genel temizlik konusunda birtakım incelemelerde bulunarak, yolcuların otogar memnuniyeti konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Belirli aralıklarla otogar ve çevresinde denetim gerçekleştiren HBB ekipleri, yolcuların sağlığı ve güvenliği için elinden gelen gayreti gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here