Hatay Yürüyüş Challenge’da 2. ve 3. oldu

TAF Kupası Yürüyüş Challenge – 1. Kademe yarışları sonuçlandı. 5000 m Yürüyüş Kategorisinde HBB Spor Kulübü Milli Sporcularından İnci Çiçek 2’inciliği göğüslerken; Seçil Akpınar 3’üncü oldu.

hbbsampiyon
İnci Çiçek ve Seçil Akpınar

Hatay’ın spor anlamında önemli bir merkez haline gelmesine yönelik çalışmaları hemşehrilerinin takdirini kazanan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için sportif faaliyetlere daha çok yönelmelerini ve Türk sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla başlattığı çalışmalar meyvelerini vermeye devam ediyor.

HBB ATLETİZM SPORCULARI HATAY’A BAŞARIYLA DÖNDÜ
Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 19 Ağustos 2017 tarihinde Eskişehir’de gerçekleştirilen, kadınlarda 17 sporcunun katıldığı ‘TAF Kupası Yürüyüş Challenge – 1. Kademe yarışları sonuçlandı. 5000 m Yürüyüş Kategorisinde HBB Spor Kulübü Milli Sporcularından İnci Çiçek 2’inciliği göğüslerken; Seçil Akpınar 3’üncü oldu. Elde edilen başarının ardından HBB Spor Kulübü Milli Sporcuları 26 Ağustos 2017 tarihinde Malatya ilinde yapılacak olan ‘TAF Kupası Yürüyüş Challenge – Final Müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

TAKIM ANTRENÖRLERİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR
Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Atletizm Takımı Antrenörleri Abdulmecit Ölçer ve Senem Ölçer, “Katıldığımız her turnuvadan başarıyla dönmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Sporun kentimizde yaygınlaşması başarılı sporcuların ülkemizi uluslararası arenada temsil etmesi için bizlere her zaman destek olan başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Cemil Şensöz’e teşekkürlerimizi iletiyoruz”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here