Başkan Savaş Canlı Yayında Konuşacak

lütfü savaş

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 18 Haziran Pazar günü saat 14.10’da CNN Türk ekranlarında yayınlanan ‘Güven İslamoğlu ile Yeşil Doğa’ adlı programın konuğu olacak.

 

HATAY’IN DOĞAL GÜZELLİKLERİ EKRANA YANSIYACAK

 

Titus Tüneli ve Samandağ Plajı gibi doğal güzelliklerin ekrana taşınacağı doğanın sesine kulak veren programda, Başkan Savaş Hatay’ın doğal güzelliklerini anlatacak.
Ardından Başkan Savaş 18 Haziran Pazar günü saat 20.00’da CNN Türk ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan ‘Cem Seymen’le Para Dedektifi’ adlı programın konuğu olacak.

 

HATAY EKONOMİSİ MASAYA YATIRILACAK

 

Ekonomiyi doğayla buluşturan programda sınır kenti Hatay’ın çevresindeki savaş koşullarından son derece olumsuz etkilenmesi, ekonomisi ve üreticilerin yöneticilerden beklentileri masaya yatırılacak.

 

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 17 Haziran Cumartesi günü saat 16.30’da CNN Türk ekranlarında yayınlanan ‘Burada Hayat Var’ adlı programın konuğu olacak.

 

BAŞKAN SAVAŞ HATAY’IN DAMAK ÇATLATAN LEZZETLERİNİ ANLATACAK

 

Başkan Savaş, gastronomi şehri Hatay’ın damak çatlatan lezzetlerini ve yemek kültürünü anlatacağı, Aynur Tartan’ın sunuculuğunu üstlendiği programda Hatay’ın lezzeti ve bereketi izleyenlerle buluşacak.

lutfu-savas
lütfü savaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here