Atatürk Parkı’nda Ramazan Eğlenceleri Devam Ediyor

meyan kökü, pamuk şeker ve Osmanlı Macunu

Hatay Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı’nda birbirinden farklı Ramazan eğlencelerini Hatay halkının beğenisine sunmaya devam ediyor. Antakyalılar Ramazan gecelerinde Atatürk Parkı’nda düzenlenen etkinlikleri ilgiyle takip ediyor.

 

 

Hatay halkının birlik, beraberlik ve kardeşliğini pekiştirmeyi hedefleyen Hatay Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Ayı boyunca il genelinde vatandaşlarla buluşturduğu Ramazan eğlencelerinin yanı sıra Antakya Atatürk Parkı’nda da birbirinden keyifli etkinliklere imza atıyor.

 

ÇOCUKLARA YÖNELİK AKTİVİTELER DÜZENLENİYOR

 

 

Hacivat ve Karagöz, meddah, orta oyunu, illüzyon, jonglör gibi gösterilerine kadar birçok eğlenceyle iftar sonrası buluşan Antakyalılar, gönüllerince eğleniyor. Ayrıca çocukların eğlenmeleri için sandalye kapmaca gibi birbirinden güzle aktiviteler düzenleyen ekip, hokkabaz gösterisiyle çocukların beğenisini kazanıyor.

 

Etkinliklere gelen vatandaşlar meyan kökü, pamuk şeker ve Osmanlı Macunu alabilirken, ayrıca parkta kurulan yöresel ürün ve hediyelik eşya stantlarını gezerek alışveriş yapabilme imkanı buluyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here