Altınözü’nde Eski Ramazanlar Yaşatıldı

köçekler

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Şehir Tiyatrosu’nun başarılı oyuncularının 11 Ayın Sultanı mübarek Ramazan münasebetiyle icra ettiği eğlenceler, 13 Haziran Salı günü Altınözü halkıyla buluştu.

ESKİ RAMAZANLARI ARATMAYAN ETKİNLİK UNUTULMAYACAK BİR RAMAZAN GECESİ YAŞATTI

 

HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçılarının büyük ilgi gören etkinliği ilk olarak Ramazan’ın vazgeçilmezi davul ve mani eşliğinde başladı. Hacivat Karagöz’ün eğlenceli atışmaları ve köçeklerin hareketli dansı ile devam eden etkinliğin sonunda Geleneksel Orta Oyun ile buluşan izleyenler, eğlenceli sahne performansının ardından HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçılarını izleyenlerden tam not aldı.

 

YAD EDİLEN ESKİ RAMAZANLARI YAŞATAN BAŞKAN SAVAŞ’A ALTINÖZÜ HALKINDAN TEŞEKKÜR

 

Altınözülüler, yâd edilen eski Ramazanları aratmayan eğlenceleri HBB Şehir Tiyatrosu aracılığıyla hemşehrileriyle buluşturan ve attığı her adımda sosyal belediyecilik ilkesi doğrultusunda toplumun menfaatlerini düşünerek 15 ilçesinde ayrım yapmadan hizmetler üreten Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ilettiler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here